Bílí Tygři Liberec

Junioři přejeli Znojmo pětigólovým rozdílem

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c - V dohrávce šestého kola juniorské extraligy cestovali mladí Tygři do Znojma. Liberečtí hokejisté rozhodli o vítězství v první třetině, když během patnácti minut nasázeli svému soupeři čtyři branky. V zápase zazářila dvojice Mizerík Chochola, která si připsala shodně jednu branku a dvě asistence. Premiéru v juniorském dresu si odbyl Jánošík a Filippi.

6. kolo, úterý 11. listopadu 2008
2:7
(0:4, 0:2, 2:1)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 49. Horváth (Havlík), 59. Sajdl (Havlík) - 8. Vařecha (Vopálka, Filippi), 13. Mizerík (Chochola), 14. Kedršt (Varga), 15. Bulíř (Kedršt), 24. Jágr (Mizerík), 31. Jágr (Chochola), 45.Chochola (Mizerík, Kulda). Rozhodčí:Jeřábek - Blažek, Paulík. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 39:42. Průběh utkání: 0:7, 2:7.